Jak się ubrać na egzamin? – VLOG odcinek 1

petite maitresse vlog

Spontaniczne decyzje zwykle przynoszą najwięcej radości. Pomysł na zupełnie nową odsłonę bloga, w której macie okazje mnie dziś zobaczyć (i usłyszeć!) narodził się nagle. Moje studia dają mi możliwość częstego sprawdzania się przed kamerą, jednak muszę przyznać, że ogromnie mnie to stresuje. Podczas gdy kiedyś uwielbiałam publiczne wystąpienia, dzisiaj paraliżuje mnie niemałe zawstydzenie. Dlaczego?  Niestety nie potrafię odpowiedzieć na te pytanie.

Na szczęście w tym przypadku, w opanowaniu tremy pomogły mi profesjonalne wskazówki Bartosza – operatora z ekipy Studia Medialnego KAFKA. Bartek i Michał na co dzień zajmują się kompleksową produkcją audio i video. To właśnie KAFCE zawdzięczam powstanie materiału, nad którym praca była dla mnie szalenie miłym i pełnym uśmiechu doświadczeniem, a dla Bartosza zadaniem, które wymagało poświęcenia i cierpliwości do moich słownych potyczek.

W materiale skupiłam się na tym, co dla mnie w blogowaniu najważniejsze – czyli tworzeniu stylizacji oraz dzieleniu się poradami. Tym razem nie są to wskazówki dotyczące dobierania ubrań do sylwetki, a raczej dbania o ich nienaganny wygląd.

Nie będę zdradzać co zobaczycie na nagraniu. Jeśli macie ochotę spotkać się ze mną w zupełnie nowych okolicznościach, usiądźcie wygodnie w fotelu, bo dziś zapraszam Was do mojego domu! ♥

► ► Jak się ubrać na egzamin – VLOG odcinek 1 ◄◄

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę Studia Medialnego KAFKA. Koniecznie sprawdźcie także inne materiały, które zostały wyprodukowane przez członków ich teamu!

Dodaj komentarz