Thank God, I’m a Woman

Jak to mówią – „spontany są najlepsze” i chyba mogłabym śmiało stwierdzić, że te powiedzenie sprawdziło się dziś w stu procentach. Wraz z Jankiem, sesję zaplanowaliśmy dosłownie w 5 minut i okazała się ona (moim zdaniem) strzałem w dziesiątkę. Niestety, poranne przebłyski wiosny momentalnie przeobraziły się w chłodną zapowiedź powracającej zimy. Walka z przeraźliwie mroźnymi podmuchami wiatru wygrana! Po dwóch godzinach, możemy z uśmiechem stwierdzić: „Mission accomplished”.

Ultrakobiece zestawy pojawiają się na blogu niezwykle rzadko. Najpewniej wynika to z faktu, że szpilki i inne buty na wysokich obcasach, obecnie zakładam zwykle „od święta”. Obecnie? Tak, tak… Ten kto mnie zna osobiście, na pewno przypomina sobie, jak jeszcze kilka lat temu śmigałam po olbrzymich zaspach w 16-centymetrowych butach. A wystarczyło jedynie dojrzeć do momentu, w którym godzi się na te 152 centymetry wzrostu i dostrzega się w nich nawet atut. W końcu nie każda kobieta może sobie pozwolić na najwyższe szpilki jakie są w sprzedaży, a i tak będzie niższa od swojego partnera. 😉

Nieśmiertelne połączenie: nude + różnorodne odcienie czerwieni, to synonim klasy i esencja kobiecości. Dziś postawiłam na  bordowy kaszmirowy sweter (8zł second hand!) i spódnicę w odcieniach beżu od The House Of Fluff.  Fenomenalnym pomysłem okazało się wszycie kieszeni pomiędzy marszczeniami. W ten sposób ulubioną szminkę masz zawsze przy sobie! Do tego melonik, który debiutuje na blogu. Przyznam, że między innymi dlatego z utęsknieniem czekam na wiosnę… wtedy moje kapelusze wreszcie powrócą do łask. Zwieńczeniem zestawu są szpilki. A co! Czasem i na co dzień można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa!

012

021

029

petitemaitresse blog

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę fotografa – Janka Wodzińskiego. Koniecznie zajrzyjcie na Jego fanpage i Instagram. Czeka tam na Was olbrzymi zastrzyk inspiracji!

Jak Wam się podoba taki klimat? 🙂

 skirt – The House Of Fluff, sweater – sh, heels – allegro.pl, bowler – Reserved, rings – H&M

Dodaj komentarz