O MNIE

KIM JESTEM?

Nazywam się Beata Chromik, mam nieco ponad 22 lata i mieszkam w Warszawie. Jak na swój wiek, dość filigranowa ze mnie osoba, a w mojej głowie pączkują wielkie plany. W przypływie miłości do pisania i ku chwale wielkim redaktorskim marzeniom, zdobyłam tytuł licencjata Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Kiedy już ma wizja wspięcia się na szczyt redakcji Vogue’a runęła, za dalszą ścieżkę edukacji obrałam Szkołę Główną Handlową, gdzie obecnie studiuję E-biznes.

KIM ZOSTAŁAM, GDY DOROSŁAM?

Mimo że zawsze pragnęłam zostać strażakiem, obecnie gaszę jedynie płomienne żądze odkrywania najlepszej wersji siebie, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Akcja toczy się w jednym z warszawskich centrów handlowych, gdzie  w wolnych chwilach udzielam porad stylizacyjno-wizerunkowych. Mój profil na LinkedIn’ie można by zamknąć w jednym pojęciu: MODA. Po odbyciu wielu staży w przeróżnych „stylowych zakątkach” (m.in. w magazynie ELLE), roli asystentki na sesjach zdjęciowych dla topowych marek, dopadła mnie dorosłość i tak od czerwca 2016 roku oddaje się pracy na przysłowiowym etacie. Kierując się złotą zasadą: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”, przy wyborze kolejnych ścieżek kariery, stale stawiam na modę – choć w różnych odsłonach.

BLOG

Petite-maitresse, czyli „Mała elegantka” urodziła się w 2011 roku. Podczas swojego nie dość długiego żywota doznała nie tylko triumfu, ale i wielu potyczek, magicznych zniknięć i transformacji. Mimo słabości, (a może właśnie przez nie?) nadal wierzy, że „złoto hartuje się w ogniu”, więc nadal płonie podsycana obecnością ludzi, którzy przy niej trwają.

Jeśli chcesz się z nią zaprzyjaźnić serdecznie zapraszam Cię do częstych odwiedzin. Zaglądaj, korzystaj, komentuj, zgadzaj się lub nie. Po prostu BĄDŹ.