HELLO SPRING

petitemaitresse blog

Mówią, że „jedna jaskółka wiosny nie czyni”, ale zdradzę Wam, że kapelusz na mojej głowie to znak, że właśnie nadchodzą piękne wiosenne dni. 🙂 Jednym z życzeń dotyczących mojej garderoby, jest wzbogacenie (na razie) ubogiej kolekcji o nowe kolory i modele. (W tym miejscu przypomina mi się doskonały kapelusz z sh, który przez swoje roztargnienie zostawiłam na przystanku czekając na autobus. Tak. Wiem.) Niestety te sieciówkowe nakrycia głowy pozostawiają wiele do życzenia… Jak widzicie, mój kapelusz po jednym sezonie użytkowania (ba! po miesiącu!) powyginał się we wszystkie strony (miętosiłam go na milion sposobów, aby dziś się podporządkował i ładnie pozował). Marzy mi się odkrycie miejsca, w którym można kupić takie cudo, lecz znacznie lepszej jakości. Macie jakieś pomysły?

Na (NIE-) szczęście dzisiejszym zdjęciom towarzyszyło cudowne słońce. Szczęście, bo oczywiście przyjemnie, ciepło i zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. A dlaczego „NIE”? Bo przez ponad dwie godziny walczyliśmy z nierównym światłem, ale według mnie, Janek spisał się na medal! Dzięki!

Biała koszula to niezbędnik w każdej kobiecej garderobie? I owszem –  w mojej tak! Ciężko mi się zgadzać z wpisami „TOP 10 dodatków/rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie”, bo każda z nas jest inna i dokładnie wie, w czym czuje się najlepiej. Ja w koszulach czuję się wyśmienicie. Od dawna szukałam koszuliny, która będzie odpowiednia zarówno na codzienny wypad na uczelnię, jak i rozmowę kwalifikacyjną. 100% bawełny, to 100% wygody w każdej sytuacji.  

Peleryna, to oczywiście zdobycz z sh, za niecałe 5 zł. Moim zdaniem, to świetny dodatek, który dla smaku można narzucić na koszulę, a w chłodne wiosenne poranki, także na skórzaną kurtkę. Ogrzewa niczym koc (trochę też go przypomina ;)). Do tego creepersy i w drogę do wiosny! 🙂

Serdeczne podziękowania dla Janka Wodzińskiego za ujęcia, które zawsze docierają do mnie z prędkością światła! Koniecznie zajrzyjcie na jego fanpejdż i Instagram 🙂

Na pewno napiszę to jeszcze na moim fanpejdżu (na którym ostatnio duuuuuużo się dzieję), ale już teraz pragnę Wam życzyć cudownych rodzinnych Świąt. Podobno ma być ciepło! Niech będzie i w Waszych serduchach!

Love. Petite ♥

018

petitemaitresse blog

017

009

011

petitemaitresse blog

hat, ring – H&M►cape, creepers – sh►pants – Vero Moda►shirt – Mango

Dodaj komentarz