CHRISTMAS GIFTS IDEAS FOR HER

Niektóre wspomnienia pozostaną w nas żywe na zawsze. Sypiący śnieg (wtenczas na początku grudnia było go już po kolana) i ekscytacja w połączeniu z niesamowitym zniecierpliwieniem. Nagle na horyzoncie pojawiał się on. Ze sztuczną brodą, cały na czerwono, łącznie z  zaczerwienionym od mrozu nosem. I oczywiście – z workiem pełnym prezentów. Jak piękne to były czasy, kiedy Święty Mikołaj istniał naprawdę… a przynajmniej w naszym przekonaniu. 

Mimo, że już dorośli, wielu z nas nadal pielęgnuje mikołajkową tradycję. Niestety w grudniu wydatków jest dość sporo, dlatego jeśli muszę wybierać, zdecydowanie wolę przygotowywać i dostawać prezenty bożonarodzeniowe. Jeśli już Mikołajki – to drobny upominek. Dziś przygotowałam dla Was propozycje prezentów, które wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych dziewczyn, koleżanek, sióstr i wszystkich najbliższych kobiet, jednocześnie nie naruszając Waszego budżetu przeznaczonego chociażby na upominki świąteczne.

Teraz kilka słów o propozycjach:

Panda’s dream stick – moim zdaniem, panda (pod każdą postacią) to zawsze wspaniały pomysł na prezent. Ubóstwiam te zwierzęta i wiem, że wiele kobiet ma także do nich słabość.  Poza przeuroczym designem, Panda neutralizuje opuchliznę i cienie pod oczami, nawilża i doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.

Paleta cieni Make up Revolution – ulubione makijażowe zestawienie kolorów. Idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Recenzja jednej z moich koleżanek: „Dobrze napigmentowana, nie ustępuje jakościowo paletkom innych firm, których produkty są kilkakrotnie droższe, a co najważniejsze – nie uczula nawet wrażliwych oczu, „. Jednym zdaniem: świetny produkt w doskonałej cenie.

Kubek „Mrs. Always Right” – jak wiadomo, mężczyzna ma rację, ale to kobieta ma ją ZAWSZE… 😉 Pół żartem-pół serio lecz jedno jest pewne – poranna kawa w takim kubku na pewno smakuje wspaniale. 🙂

Krem do rąk L’Occitane – w ubiegłym roku wypróbowałam go po raz pierwszy. Tak, to była miłość od pierwszego…użycia. Nieziemski zapach, błyskawiczne wchłanianie, przyjemne i długotrwałe uczucie nawilżenia, a mimo niepozornych gabarytów – bardzo wydajny.

Książka Pokaż swój styl. Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie – to dobry pomysł na prezent dla kobiety, która zanim zje śniadanie, robi mu zdjęcie. Jeśli jednak potencjalnej obdarowanej nie zależy na zwiększaniu liczby followersów na Instagramie, wybierz inny bestseller. Pamiętaj, że książka to zawsze dobry pomysł.

Ciepłe kapciochy, szlafrok i opaska na oczy – niezbędniki miłośniczki lenistwa (czytaj 99,99% kobiet). Podobno jesienią i zimą najwięcej wieczorów spędzamy w łóżku z kubkiem herbaty i dobrą książką lub serialem, dlatego ciepły i piękny outfit łóżkowy (jakkolwiek to brzmi) będzie nie tylko uroczym, ale i bardzo praktycznym upominkiem.

A jeśli chcecie sprawić najbliższej osobie najlepszy prezent, podarujcie jej po prostu swój uśmiech i obecność. 🙂

Dodaj komentarz