Baby come back 70’s

Niekiedy ciężko jest zamienić się rolami. Zwłaszcza po ponad rocznej przerwie, która wypełniona była sprawdzaniem się po drugiej stronie obiektywu. Od roku słowo „sesja zdjęciowa” kojarzy mi się raczej z asystowaniem na planach zdjęciowych do lookbooków i magazynów modowych. Zawód modelki nie jest mi pisany, świadczą o tym chociażby moje 152 centymetry wzrostu w kapeluszu (no… może nieco więcej), jednak postanowiłam, że będę się z Wami dzielić moją pasją w całej okazałości.

Sesję z niesamowicie uzdolnioną Joasią planowałyśmy od długiego czasu. Jeśli czegoś pragniesz, nie ma rzeczy niemożliwych. Tym oto sposobem udało nam się spotkać i w atmosferze przepełnionej moimi niekontrolowanymi atakami śmiechu (zawsze bawi mnie paradoksalne zestawienie „ja-modelka”) uwiecznić dwa zestawy. Niedługo pokażę Wam kolejny owoc tej sesji, a nawet niespodziankę, która przeniesie Was wprost na plan zdjęciowy.

Lata 70-te są dla mnie jednym z najpiękniejszych okresów w historii mody. Już w ubiegłym sezonie ich klimat wypełniał kolekcje i rządził ulicami, a ku mojej radości nadal pozostaje na fali. Wyzwolone boho i romantyczna elegancja. Kapelusze (które uwielbiam), zmysłowe koronki i powiew drugiej połowy lat 70-tych, który przynoszą długie – marynarkowe kamizelki. Ja wybrałam tę w klimacie preppy, czyli w odsłonie garniturowej (wystarczyło upolować w sh długą marynarkę i pozbyć się rękawów). Dodatki w brązach to także akcent związany z wyjątkowymi outfitami w klimacie 70’s. Magiczne tło jest dopełnieniem mojej stylizacji.

Serdecznie dziękuję:

Asi Cap – za niesamowite ujęcia (Jej prace możecie podziwiać tu: KLIK)

Agnieszce Kozieł – która debiutowała w roli makijażystki oraz dzielnie asystowała podczas sesji

Adamowi Witeczek –  za niespodziankę, którą dla Was przygotowuje

DSC_3103a

DSC_3031a

DSC_3044a

DSC_3047a

DSC_3049a

DSC_3038a DSC_3058a

DSC_3071a

waistcoat -sh  ■ blouse – sh (MANGO) ■ hat – H&M ■ boots – H&M ■ shorts – here ■ bag – sh 

Dodaj komentarz